چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اعلام آمادگی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برای خدمات رسانی به هموطنان زلزله زده غرب کشور

   مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز(سه شنبه) با انتشار اطلاعیه ای ، آمادگی تیم های پزشکی و توانبخشی این مرکز برای خدمات رسانی به هموطنان زلزله زده غرب کشور را اعلام کرد.

   به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه همچنین در اطلاعیه خود، از کارشناسان و متخصصان این دانشگاه دعوت کرد تا در صورت اعلام نیاز به خدمت رسانی پزشکی و توانبخشی در مناطق زلزله زده، به این مناطق اعزام شوند.

   متن کامل این اطلاعیه بشرح زیر است:

   حادثه‌ دلخراش و غم انگیز زلزله کرمانشاه در شبانگاه چهارم آذرماه که در آن جمع زیادی از هموطنان عزیزمان مجروح و مصدوم شدند، قلب همگان به ویژه جامعه پزشکی را اندوهگین نمود، مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ضمن همدردی با آسیب دیدگان و خانواده های محترمشان و آرزوی شفای عاجل و کامل جراحت دیدگان این حادثه، آمادگی خود را جهت اعزام تیم های پزشکی و توانبخشی به مناطق زلزله زده غرب کشور اعلام می دارد.

   با توجه به تخصصی بودن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در حوزه سلامت روان و توانبخشی، مرکز بسیج جامعه پزشکی این دانشگاه همچنین از کارشناسان و متخصصان در این حوزه جهت اعزام به مناطق زلزله زده غرب کشور در صورت اعلام نیاز دعوت بعمل می آورد.

مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی



٢٠:٤٦ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٣١٣٨    /    تعداد نمایش : ١٦٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج